Copyright 2018 - Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola

A 2017/2018-es tanév tantárgyi versenyeinek eredményei

Verseny megnevezése

Tanuló neve

Osztály

Helyezés

Fatimai Boldogasszony Általános Iskola
Magyar népmese napja
Alsószentiván
2017.10.02. 
Kovács Jolán Bíborka 4.a II.
Bánkuti Ábel 4.b
Halmágyi Csenge 3.a
Sipos Emese
Karate VB. Módos Katalin 8.a Formagyakorlat IV.
Küzdelem I.
Csapatverseny III.
Matrica kupa
100m pillangóúszás
Új országos csúcs
Ángyán Máté 7.b I.
Duna Kupa
Egyházmegyei focibajnokság
Ráckeve
2017.10.10.
Mezei-Derceni Attila 8.a  IV.
Trauttwein András
Magyar Kristóf
Gulyás Bálint 7.b
Zalavári Gergely
Fodróczy Gellért
Csincsák Áron
Vadkerti Nándor 7.a
Bolyai János Matematika Verseny
megyei forduló
Érdi Bolyai János Ált. Isk.
2017.10.13.
Feczkó Nóra 8.a VII.
Trauttwein András
Módos Katalin
Urbányi Kinga
Körzeti Asztalitenisz Diákolimpia
Érdi Teleki Sámuel Ált. Isk.
2017.10.24.
Feczkó Nóra 8.a I.
Nádasy Gergely
Rácz László 8.b II.
Bazsó László 8.b I.
Rácz László
Nádasy Gergely 8.a
Bolyai Matematika Csapatverseny
Délnyugat-Pest Megyei forduló
Budaörs
2017.10.25.
Reistetter Tamás 3.a II.
Károly Nándor
Juhász Gergely
Németh Roland
Duna Kupa
Egyházmegyei focibajnokság
Ráckeve
2017.11.14.
Németi Balázs  6.b    III.
Gémesi Bálint
Hegyesi Balázs
Zápori-Regenhart Dénes
Kis-Móger Mihály  6.a
Szijártó Mátyás  5.a
Nagy Zsolt  5.b
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium biológia versenye
Érd
2017.11.10.
Cserni András 8.b II.
Megyes Eszter VI.
Pup Lili 8.a VIII.
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium kémia versenye
Érd
2017.11.10.
Feczkó Nóra 8.a III.
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium történelem versenye
Érd
2017.11.10.
Masason Antal 8.a V.
Egészséges napok városi verseny
Érd
2017.10.17.
Feczkó Nóra 8.a III.
Urbányi Kinga
Szopkó Eszter
Pup Lili
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium matematika-fizika versenye
Érd
2017.11.17.
Feczkó Nóra 8.a I.
Egyházmegyei Leány Kézilabda Kupa
Piliscsaba
2017.11.17.
Verbősy Hajnalka 5.b III.
Bócsa Bianka
Pálfi Dóra
Nagy Viktória 5.a
Sztanu Zsófia
Feczkó Petra
Nádasy Réka Sarolta
Barta Alexa Kitti 6.a
Nagy Réka
Dezsényi Kata
Körzeti rajzverseny
Érdligeti Általános Iskola
2017.11.08.
Megyes Eszter 8.b  I.
Sakkverseny
Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola
2017.11.24.
Pup Lili 8.a I.
Szijártó Zoltán 7.a II.
Tóth Tamara 5.b III.
Fehér Kinga IV.
Úszás: 100 m pillangó Ángyán Máté  7.b Országos csúcs
Úszás: 200 m pillangó Ranglista vezető
Bolyai János Matematika Verseny
Érd
2017.12.15.
Kenyeres Bendegúz 6.b IV.
Regenhart Bernadett V.
Szijártó Zoltán 7.a V.
Feczkó Nóra 8.a I.
Mester Dorka 8.b VI.
Asztalitenisz diákolimpia
megyei döntő
Nagykőrös
2017.12.16.
Feczkó Nóra 8.a IV.
Nádasy Gergő V.
Csengőszó Versmondó Verseny Cserni András 8.b I.
Magyar Kultúra Napja tiszteletére rendezett
Így írok én irodalmi pályázat
Érd
2018.01.21.
Bojté Leona 8.b I.
Érd körzeti III. korcsoportos fiú diákolimpia
Kosárlabda
Czomba Zsombor 6.b  I.
Gyarmati Kristóf
Hegyesi Balázs
János Roland
Németi Balázs
Zápori-Regenhart Dénes
Wolf Máté
Fülöp Márk 6.a
Tóbiás Dániel
Kovács Gergely
Pataki Zalán 4.a
Országos történelem verseny
Pest megyei forduló
Masason Antal 8.a III.
Tankerületi Német nyelvi verseny
2018.02.08.
Tankó Réka 7.a II.
Király Flóra V.
Nádasy Gergely 8.a I.
Feczkó Nóra IV.
Mezei-Derceni Attila V.
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Országos döntő
2018.02.09.
Masason Antal  8.a IV.
Cserni András
Feczkó Nóra
Urbányi Kinga
Egyházmegyei kórustalálkozó
2018.02.13.
Kovács Villő 2.b Ezüst
Dávid Eliza
Alpesi sí
Diákolimpia
Kubanek Botond  6.b  Arany
III. korcsoportos megyei fiú diákolimpia
Kosárlabda
2018.02.26.
Czomba Zsombor 6.b  III.
Gyarmati Kristóf
Hegyesi Balázs
János Roland
Németi Balázs
Zápori-Regenhart Dénes
Wolf Máté
Fülöp Márk 6.a
Tóbiás Dániel
Kovács Gergely
Pataki Zalán 4.a  
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
Pest megyei döntő
2018.03.03.
Masason Antal Zoltán  8.a III.
Prózamondó verseny
Csuka Zoltán Gyermekkönyvtár
2018.03.07.
Bócs Liliána  2.c I.
Zápori-Regenhart Katalin 4.b II.
Városi Petőfi Sándor versmondó verseny
Érd
2018.03.12.
Pintér Gábor Vilmos  2.a  II.
Bócsa Liliána 2.c III.
Tankerületi helyesírási verseny
Teleki Sámuel Általános Iskola
Érd
2018.03.26.
Petrás Janka 2.a  I.
Fabinyi Huba II.
Zrínyi Ilona matematika verseny
országos döntő
Kecskemét
2018.03.29.
Feczkó Nóra 8.a  X.
Varga Tamás matematika verseny
országos döntő
Kecskemét
2018.03.29.
XIV.

Városi Szépolvasási Verseny
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Érd
2018.04.24.

Gelencsér Zalán 1.a II.
Kovács Jolán 4.a I.
Tankerületi Német Nyelvi Verseny
Bolyai János Általános Iskola
Érd
2018.04.12.
Kiss-Móger Mihály 6.a  II.
Csoknyai Zsófia III.
Mikló Csongor V.
Kőhalmi Zsófia VII.

Csuka Zoltán Városi Könyvtár Gyermekkönyvtára által rendezett Versmondó verseny
Érd
2018.04.25.

Pintér Gábor Vilmos 2.a I.
Kovács Villő Veronika 2.b III.
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny
Budapest
2018.05.05.

Feczkó Nóra
 
 8.a  Megyei: I.
Országos: X.
Országos Német Nyelvi Verseny
Döntő
Szolnok
2018.05.18.
Masason Antal  8.a XII.
Katolikus iskolák országos tanulmányi MATEMATIKA versenye
Budapest
2018.05.26.
Damsits Dávid  4.b II.

Tudásbajnokság
Irodalom
Országos döntő
Szeged
2018.05.26.

Regenhart Bernadett  6.b VIII.