Copyright 2019 - Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola


A 2018/2019-es tanév tantárgyi versenyeinek eredményei


Verseny megnevezése


Tanuló neve


Osztály


Helyezés




A magyar népmese napja
Alsószentiván
2018.10.01.
Károly Szille 3.a I.
Fabinyi Huba
Petrás Janka
Pintér Gábor Vilmos
Erős Viola 3.b III.
Miklós Ramóna
Sasvári Borbála Júlianna
Varga Dorina Alexa


Duna kupa, egyházmegyei futball bajnokság
IV. korcsop.
Ráckeve
2018.10.09.
Gulyás Bálint 8.b III.
Csincsák Áron
Fodróczy Gellért
Zalaváry Gergely
Pálfi Csongor
Mikó Márk
Vadkerti Nándor 8.a

Területi kémia verseny
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium
Érd
2018.11.09.

Szijártó Zoltán 8.a  IV.
Egészséges életmód verseny
Érdi Batthyány Sportiskolai Ált. Isk.
Érd
2018.11.15.
Taky Teodóra Dominika  8.a  III.
Tóth Evelin Kamilla
Walter Fanni
Petró Dorottya
Környezetvédelem-természetvédelem verseny
Mór
2018.11.16.
Vígh Panna 8.b III.
Mayer Luca
Pacsuta Petra 7.b
Kreatív matematika verseny
Bicske
2018.11.21.
Sztanu Petra 5.a III.
Nádasy Sarolta 6.a
Régenhart Bernadett Luca 7.b
Szijártó Zoltán 8.a

Tankerületi német nyelvi verseny
Írásbeli forduló
Bolyai János Ált. Isk.
Érd
2018.11.21

Kiss-Móger Mihály 7.a II.
Kapuvári Barnabás III.
Csoknyai Zsófia V.
Kőhalmi Zsófia VI.
Tankó Réka Mária 8.a VI.
FUTSAL
IV. korcsoportos Diákolimpia
Körzeti döntő
Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola
Érd
2018.12.07.

Csincsák Áron 8.b  III.
Fodróczy Gellért
Gulyás Bálint
Mikó Márk
Pálfi Csongor
Pesti Benedek
Traier Csaba
Zalaváry Gergely
Vadkerti Nándor 8.a
Bolyai János területi matematika verseny
Bolyai János Általános Iskola
Érd
2018.12.03.

Osváth Tímea 6.b III.
Mikló Csongor 7.a III.
Szijártó Zoltán 8.a V.

Lány kéilabda
III. korcsoportos Diákolimpia
Körzeti döntő
Érdaréna
2019.01.30.

Verbősi Hajnalka 6.b IV.
Pulugor Krisztina
Fehér Kinga
Bócsa Bianka
Pálfi Dóra
Nagy Viktória 6.a
Bató Boglárka
Sztanu Zsófia
Feczkó Petra
Sztanu Petra 5.a
Zápori-Regenhart Katalin

Bolyai Német Területi verseny
Bolyai János Általános Iskola
Érd
2019.02.06.

Kiss-Móger Mihály 7.a  II.
Kapuvári Barnabás IV.
Csoknyai Zsófia VIII.
Kőhalmi Zsófia IX.
Tankó Réka 8.a VII.
Asztalitenisz "A" kategória- leány
I-II. korcsoportos diákolimpia
Országos döntő
Karcag
2019.02.17.
Lorx Dóra  5.a III.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny
Bolyai János Általános Iskola
Dél-Pest megyei körzet
Érd
2019.02.22.

Petrás Janka 3.a IX.
Csuka Zoltán Városi Könyvtár által rendezett Versmondó verseny
Érd
2019.03.06.
Dávid Erna 6.b III.
Petőfi Sándor versmondó verseny
Batthyány Sportiskolai Általános Iskola
Érd
2019.03.13.
Pintér Gábor  3.a I.
Murau27 Dockyard
Szezonzáró bajnokság
Sí GS
U14-Fiú
2019.03.14.
Kubanek Botond  7.a  II.
Murau27 Dockyard
Szezonzáró bajnokság
SKI CROSS
U14-Fiú
2019.03.17.
III.
Murau27 Dockyard
Szezonzáró bajnokság
SÍ PS
U14-Fiú
2019.03.15.
 IV.
Tankerületi helyesírási verseny
Teleki Sámuel Ált. Isk.
Érd
2019.03.25.
Dózsa Boglárka 2.b  III.
Tankerületi Német Nyelvi Verseny
Bolyai János Általános Iskola
Érd
2019.03.27.
Lorx Dóra 5.a I.
Sztanu Petra III.
Pataki Zalán V.
Kovács Jolán Bíborka VI.
Bakos Dóra 6.a I.
Tankerületi Angol Nyelvi Verseny
Bolyai János Általános Iskola
Érd
2019.03.27.
Osváth Csilla 6.b III.
Osváth Tímea IV.
Német Nemzetiségi Iskolák Országos Versenye
Mány
2019.03.27.
Nádasy Réka Sarolta 6.a

II.

Sztanu Zsófia
Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége
KOSÁRPALÁNTA Bajnokság
III. forduló
Budapest
2019.04.07.
 Weil Adél 1.a IV.
Horváth Simon
Szabó Gellért
Gelencsér Emma
Csonka Hanna
Bar Petra 1.b
Szabó Levente
Takács Attila
Balogh Nóra 2.a
Kovácsovics Zétény 2.b
Miklós Ramóna 3.b
Lődi Boglárka
Bánfi Máté 3.c
Egyházmegyei Leány Kézilabda Kupa
Budakeszi
2019.04.11.
Sztanu Petra 5.a I.
Bató Boglárka 6.a
Feczkó Petra
Nádasy Sarolta
Nagy Viktória
Sztanu Zsófia
Bócsa Bianka 6.b
Pálfi Dóra
Verbősy Hajnalka
Városi Szépolvasás Veseny
Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium
Érd
2019.04.09.
 Dombai Rita 1.a  II.
Szkenderovics Léna 2.b III.
Rendőr- és tűzoltónapi rajzpályázat
Érd
2019.04.28.
Horváth Botond 3.b I.
Ifjúsági Önkormányzat különdíja
Egyházmegyei rajzverseny
Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Ráckeve
2019.04.26.
Gremsperger Emília 3.c I.
Pacsuta Petra 7.b III.
Zápori-Regenhart Katalin   Különdíj
Érd Város Gyermek Rapid sakkverseny
Érd
2019.04.26.
Havasi Donát 3.a III.
Marianum iskola   V.
Nemzetközi úszóverseny
Pozsony
2019.04.
Ángyán Máté 8.b 4 arany, 1 ezüst érem
Csuka Zoltán Városi Könyvtár
Versmondó verseny
Érd
2019.05.08.
 Tóth Tamara 6.b II.
2018-2019. évi alpesi sí
XVI.  Magyar Kupa
U14 fiú kategória
2019.05.17.
Kubanek Botond 7.b II.