Copyright 2019 - Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola

A 2016/2017-es tanév tantárgyi versenyeinek eredményei

Verseny megnevezése

Tanuló neve

Osztály

Helyezés

Szent Imre Általános Iskola és Óvoda által szervezett egyházmegyei sakkverseny
Székesfehérvár
2016.10.18.

Szijártó Zoltán 6.a II.
Szijártó Mátyás Ferenc 4.a III.
 

Bolyai Matematika Csapatverseny
Megyei Forduló
2016.11.16.

 
Feczkó Nóra  7.a   VII. 
Urbányi Kinga
Módos Katalin
Regenhart Dorottya
Székesfehérvári Egyházmegye kézilabda versenye
Piliscsaba
2016.11.09
 
Dezsényi Kata  5.a    III.
Nagy Réka
Monostory Zsófia
Sonnevend Edit
Pup Katalin
László Brigitta 5.b
Márton Anna
Németi Dorottya
Pacsuta Petra
Szeder Hanna
Király Flóra 6.a
Tóth Evelin
 

Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium
Humán tanulmányi versenye
Érd
2016.11.11.

  
Bretus Bálint  8.b    II.
Südi Noella  V.
Fodróczy Gergely   VI.
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium Biológia versenye
Érd
2016.11.11.
 
Illés Flóra  8.b  V. 
Bicsérdi Alida  8.a
"Egészséges életmód" városi verseny
Érd
2016.11.16.
 
Bicsérdi Alida  8.a   I. 
Bazsó Rozália
Péter Mónika
Teszlák Csenge
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium Német Szövegértési verseny Székesfehérvár, 2016.11.18. Nyitrai Gergely 8.a I.
Kőhalmi Kinga II.
Masason Antal 7.a VII.
Tankerületi rajzverseny Érdligeti Ált. Isk. Érd
2016.11.16.
 
Bicsérdi Laura  8.a  II. 
Beke Luca  7.b
Városi sakk verseny
Érd
2016.11.25.
    
Pup Lili 7.a  I.
Szijártó Zoltán 6.a  V.
Zalavári Gergely 6.b  VI.
Havasi Benjamin 3.a  I.
Juhász Gergő  2.a  VI.
Tankerületi írásbeli német nyelvi verseny Bolyai János Ált. Isk.
Érd
2016.11.22.
    
Masason Antal 7.a    I.
Feczkó Nóra  V.
Kőhalmi Kinga 8.a     I.
Bognár Johanna  III.
Nyitrai Gergely  VIII.
Tankerületi írásbeli angol nyelvi verseny Bolyai János Ált. Isk.
Érd
2016.11.22.
Südi Noella 8.b IX.
Bolyai matematika verseny
Érd
Szidonya Szonja 4.b II.
Mikló Csongor 5.a IV.
Szijártó Zoltán 6.a VI.
Feczkó Nóra 7.a II.
Masason Antal III.
Mester Dorka 7.b IV.
Bató Bálint 8.a VI.
Tankerületi német nyelvi verseny
Érd
2017.01.25. 
Masason Antal Zoltán  7.a  I.
Feczkó Nóra V.
 

Diákolimpia, kosárlabda
III. korcsoport fiú
Diósd, Eötvös József ÁMK Ált. Isk.
2017.02.22.

Bálint Martin  6.b  II.
Fehér Márton
Fodróczy Gellért
Mikó Márk
Zalaváry Gergely
Fülöp Márk 5.a
Czzomba Lajos Zsombor 5.b
Hegyesi Balázs
Németi Balázs
Gyarmati Kristóf
Zápori-Regenhart Dénes
Diálolimpia, kézilabda
III. korcsoport fiú
körzeti döntő
2017.03.
Gelencsér Ákos 5.a  III.
Illés Gellért
Kapuvári Barnabás
Kapuvári Bendegúz 5.b
Gyarmati Kristóf
Czomba Lajos Zsombor
Németi Balázs
Szijártó Zoltán 6.a
Fodróczy Gellért 6.b
Pálfi Csongor
Mikó Márk
Traier Csaba
Zalaváry Gergő
Futsal
III. korcsoport
Kiss-Móger Mihály 5.a  IV.
Hegyesi Balázs 5.b
Németi Balázs
Gémesi Bálint
Kosztola Leó
Vadkerti Nándor 6.a
Fodróczy Gellért 6.b
Zalaváry Gergő
Zrínyi Ilona matematika verseny
megyei forduló
2017.03.
Feczkó Nóra  7.a  I.
Petőfi versmondó verseny
Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola
Érd
2017.03.09.
Tóth Tamara 4.b II.
Székesfehérvári Egyházmegye Kárpát-medence versenye
Piliscsaba
2017.03.10.
Cserni András  7.b  II.
Mezei-Derceni Attila 7.a
Nádasy Gergely
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
Pest megyei döntő
Kiss-Móger Mihály 5.a IV.
Masason Antal Zoltán 7.a
Bolyai természettudományi csapatverseny
Országos döntő
Urbányi Kinga 7.a VI.
Masason Antal
Mester Dorka 7.b
Cserni András
Egyházmegyei idegen nyelvi verseny
angol nyelv
Bicske
2017.03.29.
Südi Noella 8.b II.
Kenyeres Dorka 7.b
Beke Luca
Egyházmegyei idegen nyelvi verseny
német nyelv
Bicske
2017.03.29.
Kőhalmi Kinga 8.a I.
Bognár Johanna
Nyitrai Gergely
Német énekverseny
Biatorbágy
2017.03.30.
Károly Helka  4.a Ezüst
Nádasy Sarolta
Skultéty Eszter
Kovács Gergely
Sipos Előd
Székely Marcell
Német énekverseny
Biatorbágy
2017.03.30.
Csoknyai Zsófia 5.a Bronz
Dezsényi Kata
Kőhalmi Zsófia
Monostory Zsófia
Király Flóra 6.a
Kovács Katica
Német énekverseny
Biatorbágy
2017.03.30.
Feczkó Nóra 7.a Bronz
Gróf Adrienn
Isaák Sarolta
Regenhart Dorottya
Pup Lili
Orbán Zita
Kenguru matematika verseny
Megyei forduló
Feczkó Nóra 7.a  I.
Reistetter Tamás 2.a X.

IV. korcsoport fiú labdarúgás körzeti diákolimpia
Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola
Érd
2017.04.10.

Fodróczy Gergely 8.b  II.
Pálfi Zsombor
Tót-Suszt Tamás
Csonka Márk 7.b
Béres Gergő
Magyar Kristóf 7.a
Nádasy Gergely
Mezei -Derceni Attila
Vadkerty Nándor 6.a
Fodróczy Gellért 6.b
Szépolvasás verseny
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Érd
2017.04.11.
 Bánkuti Ábel Benedek 3.b  I.
Kenguru matematika verseny
Országos döntő
Feczkó Nóra  7.a  XVII.
Zrínyi Ilona matematika verseny
Országos döntő
XXX.
Varga Tamás matematika verseny
Országos döntő
XV.
Tankerületi német nyelvi verseny
6. osztály
Bolyai János Általános Iskola
Érd
2017.04.05.
Tankó Réka  6.a  II.
Egyházmegyei Leány Kézilabda Kupa
III. korcsop.
Budakeszi
2017.04.21.
Monostory Zsófia 5.a II.
Dezsényi Kata
Nagy Réka
Németi Dorka 5.b
Király Flóra 6.a
Tóth Evelin
Tankó Réka
Egyházmegyei történelem verseny
Tatabánya
2017.04.26.
Fodróczy Gergely 8.a I.
Kertész Krisztina Margit
Bretus Bálint
 
Arany János emlékév alkalmából szervezett versmondó verseny
Csuka Zoltán Gyermekkönyvtár
Érd
2017.04.26.
Skultéty Eszter 4.a II.
Egyházmegyei futball bajnokság
IV. korcsop.
Budakeszi
2017.04.28.
Pálfi Zsombor 8.b III.
Fodróczy Gergely
Tót-Suszt Tamás
Mezei-Derceni Attila 7.a
Nádasy Gergely
Magyari Kristóf
Csonka Márk 7.b
Béres Gergő
Vadkerti Nándor 6.a
Fodróczy Gellért 6.b
Egyházmegyei rajz verseny
Ráckeve
2017.04.28.
Varga Dorottya Daniéla  3.a III.
Megyes Eszter 7.b III.
Bicsérdi Alida Klára 8.a II.

Egyházmegyei Ki mit tud?
Székesfehérvár
2017.05.13.

 Varró Bercel  5.b  Arany minősítés
 Bíró András Vers-és prózamondó verseny
Szepes Gyula Művelődési Központ
Érd
2017.05.10.
Cserni András  7.b Különdíj
Sakkverseny
Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola
Érd
2017.05.17.
Pupp Lili 7.a II.
Szijártó Zoltán 6.a
Kovács Katalin III.
Zalaváry Gergely 6.b
Szijártó Mátyás 4.a IV.
Országos Német Nyelvi Verseny
Szolnok
2017.05.19.
Kőhalmi Kinga 8.a VIII.
Masason Antal 7.a XV.
BENDEGÚZ Tudásbajnokság
megyei döntő
Érdligeti Általános Iskola
Damsits Dávid 3.b II.
Országos Német Nyelvi Verseny
megyei forduló
7-8. évfolyam
Kőhalmi Kinga 8.a I.
Nyitrai Gergely III.
Masason Antal 7.a III.