Copyright 2018 - Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola

Takácsné Tóth Noémi: igazgató, matematika

Hajdu Ferenc: püspöki biztos, hittan

Pálfi Marianna: igazgatóhelyettes, biológia, földrajz, természetismeret

Tóbiásné Gyimesi Anita: igazgatóhelyettes, tanító: 4.a osztály

Zsók Csilla tanító: 1.a osztály

Szabóné Puzsier Katalin tanító: 1.b osztály

Némethné Annus Krisztina tanító: 2.a osztály

Bretusné Baráth Lilla tanító: 2.b osztály

Pozsonyi Béláné tanító 3.a osztály

Rónainé Bodnár Judit tanító: 3.b osztály

Fülöp-Pusztai Pupos Miklós tanító: 3.c osztály

Roxinné Horváth Hajnalka, Monostory Luca tanító: 4.b osztály

Muskovits Zoltánné osztályfőnök: 5.a osztály, matematika, kémia

Pintér Krisztina osztályfőnök: 5.b osztály, magyar, történelem

Harmat Luca osztályfőnök: 6.a osztály, magyar, történelem

Kovács Mónika osztályfőnök: 6.b osztály, magyar, dráma

Ruff Enikő osztályfőnök: 7.a osztály, német nyelv

Weil Adrienn osztályfőnök: 7.b osztály, angol nyelv

Dornbach Katalin osztályfőnök: 8.a osztály, német nyelv, hittan

Gelencsér Gábor osztályfőnök: 8.b osztály, biológia, kémia, természetismeret

Kőhalmi Orsolya: német nyelv

Nádasyné Poszmik Judit: német nyelv

Kerényi Gergő: testnevelés

Frank Tiborné: fizika, technika

Auer Tamás: fizika, matematika

Reményi Lászlóné Somlai Judit: angol nyelv, orosz nyelv

Jávori Mária: angol nyelv

Fraknói Emese: német nyelv, német nemzetiségi honismeret, sváb néptánc

Bakó Gábor: informatika

Feczkó Andrásné: matematika

Kunsági-Nehlih Zita: történelem, ének

Szépfalvi Attila: testnevelés, rajz

Fucskó Andrásné: könyvtáros tanár

Gaálné Juhász Anikó napközi: 1.a osztály

Halmágyi Judit napközi: 1.b osztály

Farkas László Frigyesné napközi: 2.a osztály

Hímerné Góra Edit napközi: 2.b osztály

Bertalan Regina napközi: 3.a osztály, hittan

Szamosvölgyi Máté napközi: 3.b osztály

Rimóczi Györgyi napközi: 3.c osztály

Pokorny Éva napközi: 4.a osztály

Monostory Luca, Roxinné Horváth Hajnalka napközi: 4.b osztály

Lakatosné Vitéz Katalin: fejlesztés