Gondoltunk egy merészet és iskolánk életébe családi versenyt hirdettünk. Szerettük volna az adventi időszakot még különlegesebbé tenni, ezért betlehemkészítő versenyt hirdettünk szabadon választott technikával. A pályamunkák készülhettek csoportokban vagy egyénileg is. Alsó tagozaton 64 fő nevezett, melynek során 50 különböző betlehemet készítettek el. A kis csodákat kiállítottuk, ahol iskolánk minden egyes tagja megcsodálhatta kis Jézust, Józsefet, Máriát, a pásztorokat és a bölcseket különböző módon megtestesítve. A szebbnél szebb munkák közül 13 mű kapott valamilyen minősítést, ezáltal 19 gyerek vehetett át ajándékcsomagot az iskolai Adventi műsor zárásaként. A többiek a tagozati imákon vehetik át Emléklapjaikat és mellé egy kis meglepetést.

Köszönjük szépen a szülők aktív közreműködését! Gratulálunk az elkészült pályamunkákhoz!

 

Tóbiásné Gyimesi Anita igazgatóhelyettes