Június 19-én, ünnepélyes szentmisével búcsúztattuk a 2025/26-os tanévet. Papp László plébános atya beszédében kiemelte, hogy mindannyian Krisztus katonái vagyunk, ami kötelez minket arra, hogy életünk minden napján e szerint éljünk. Küldetésünk van, a szeretet küldetése, ami nem ér véget a tanévvel, hanem az előttünk álló nyári szünetben is példát kell mutatnunk a másokra figyelő tevékeny szeretet gyakorlásában. A szentmise végén Ferenc atya egy nagyon szép évfordulóra hívta fel a figyelmünket. Spányi Antal püspök atya ebben az évben ünnepli szentelésének 50. évfordulóját. A jubileumi aranymisére június 20-án, szombaton került sor Székesfehérvárott. Püspök atya sokszor megfordult iskolánkban, mindig szeretettel vártuk, ő pedig mindig nagy örömmel jött közénk. Közös imádságban kértük rá és életére Isten áldását és Égi Édesanyánk közbenjárását. A szentmisét most is az iskola zenekara és énekkara tette még szebbé, felemelőbbé.
„Hálát adok, hogy itt a vége, hálát adok, hogy itt a nyár, hálát adok, hogy az iskolának végre vége már!
Hálát adok, hogy itt a reggel, hálát adok az új napon, hálát adok, hogy minden percem Néked adhatom!”
Dornbach Katalin
hitoktató



