Eredményeink az általános iskolában

A 2023-2024-es tanév tantárgyi versenyeinek eredményei

Verseny megnevezése Tanuló neve Helyezés  

Magyar Népmese Napja, Alsószentiván,

2023.09.30.

Hesz Sára Lujza

Vakulya Botond

Gurubi Kolos

Kári László

4.a

4.b

3.a

3.b

1.hely

Vármegyei körzeti Bolyai matematika csapatverseny

2023. 10. 13.

 

Károly Szille

Putz Dóra

Tircsi Boglárka

Pintér Gábor

8.a 6.hely

Vármegyei körzeti

Bolyai matematika csapatverseny

2023. 10.13.

Cserni Dániel Péter

Dakó Tamás

Kári László

Takács Ákos Zsombor

3.b 9.hely

Egyházmegyei röplabda bajnokság

4.korcsoport, Budakeszi

2023.11.15.

Dávid Eliza

Kaáli Szonja

Szloszjár Lilla

Király Lilla

Fodróczy Blanka

Károly Szille

Pacsuta Luca

8.b

8.b

8.b

8.a

8.a

8.a

8.a

3.hely

Bosch hackatlon verseny

2023. 11.18

Tóth Sámuel Ábel

Molnár András

Horváth Miron

Gerencsér Zalán

Elek Bálint

7.a 2.hely

Rajcsányi Márton

Szikra Dániel

Csikós Kende

Elek Bercel

Tényi Ádám

5.b 3.hely

Bolyai anyanyelvi csapatverseny,

Délnyugat-Pest vármegyei forduló,

2023.11.24.

Putz Nándor

Dombai Vince

Kádár András

Hesz Lujza

4.a 4.hely

Tankerületi német nyelvi verseny

1. forduló továbbjutói

8. osztály

Fabinyi Huba

Putz Dóra

Károly Szille

Szilágyi Hanna Sára

8.a továbbjutók

Tankerületi német nyelvi verseny

1. forduló továbbjutói

7. osztály

Pataki Déva

Lakner Rebeka

Nagy Dorka

Gerencsér Zalán

7.a továbbjutók

Tankerületi angol nyelvi verseny

1. forduló továbbjutója

8. osztály

Pitter Klára Anna 8.b továbbjutó
Területi Bolyai matematika verseny

Dombai Vince

Stöckler Petra

Dombai Rita

Károly Szille

4.a

5.a

6.a

8.a

1. hely

5. hely

1. hely

2. hely

Sumo Európa Bajnokság Südi Norina 7.b 3. hely
Mikuláspróba – egyházmegyei verseny, Nagykarácsony, 2023. 12. 06.

Gurubi Luca

Dakó Tamás

Kádár András

Dudás Vilmos

Auer Balázs

3.a

3.b

4.a

4.a

4.b

2. hely
„Kinek legszebb a kézírása” – ÉRteD Családbarát Városért Egyesület

Mischinger Johanna

Oláh Réka

Szabó Nóra

Lohner Franciska

Emődy Gabriella

Szimicsku Szofi

Tóbiás Lívia

Kári László

Gajdos Zoé

Perjámosi Tamás

Szabó-Somlai Adrienn

Hesz Sára Lujza

Polocz Panna

Putz Nándor

Tóth Panna

Gárdos Attila

Kunfalvi Zsuzsanna

Kunsági Annabella

Sasvári Bettina

2.b

2.b

2.b

3.a

3.a

3.a

3.a

3.b

3.b

3.b

3.b

4.a

4.a

4.a

4.a

4.b

4.b

4.b

4.b

Dicsérő oklevél

Dicsérő oklevél

Dicsérő oklevél

1. hely

Elismerő oklevél

Elismerő oklevél

Elismerő oklevél

Könyvjutalom

Könyvjutalom

Könyvjutalom

Könyvjutalom

2. hely

7. hely

Könyvjutalom

Könyvjutalom

Elismerő oklevél

Elismerő oklevél

Elismerő oklevél

Elismerő oklevél

Bolyai Természettudományi Csapatverseny – országos

2024. február

Györe Bence

Tényi Gergő

Tényi Ákos

Gerencsér Zalán

7.a

7.a

7.b

7.a

19. hely

Bolyai Természettudományi Csapatverseny – országos

2024. február

Kaáli Szonja

Kovács Villő Veronika

Szloszlár Lilla Róza

Sasvári Borbála Julianna

8.b

8.b

8.b

8.b

16. hely

A 2022-2023-es tanév tantárgyi versenyeinek eredményei

Verseny megnevezése Tanuló neve Osztály Helyezés
Bolyai Matematika csapatverseny

Farkas Milán

Sasvári Áron

Sike Emőke

Molnár Márton

8.b 17. hely

Dudás Vilmos

Dombai Vince

Putz Nándor

Kádár András

3.a 22. hely

Fehér Zsófia

Kovács Villő

Kaáli Szonja

Sasvári Borbála

7.b 23. hely

Elek Bercel

Csopaki-Pólus Sarolta

Janus Tamás

Németi Sára

4.b 45. hely

Auer Balázs

Bartha Emőd

Nagy Balázs

Pap Csobán

3.b 75. hely

Egyházmegyei Kézilabdakupa,

Budakeszi

Fodróczi Blanka

Király Lilla

7.a 1. hely

Barta Fruzsina

Dávid Eliza

Kaáli Szonja

Szloszjár Lilla

7.b
Kalmár Kitti 8.a
Bolyai Anyanyelvi csapatverseny

Dombai Vince

Kádár András

Hesz Sára Lujza

Putz Nándor

3.a 4. hely

Bolyai területi matematika verseny

2022. december

Domokos Márton 4.a 1. hely
Tényi Ádám 4.b 6. hely
Dombai Rita 5.a 1. hely
Putz Dóra 7.a 2. hely
Farkas Milán 8.b 4. hely
Molnár Márton 8.b 5. hely
Sike Emőke 8.b 5. hely

Bolyai kézilabda kupa

kézilabda

2022. december

Barta Fruzsina

Dávid Eliza

Kaáli Szonja

Szloszjár Lilla

7.b 1. hely

Fodróczy Blanka

Király Lilla

7.a
Kalmár Kitti 8.a

Popovics Petra

Szemák Hanna

8.b

Mikulás-kupa,

Tatabánya

2022. december 15.

Farkas Dávid 4.b 2. hely
Bartalis Zalán 4.b
Rajcsányi Márton 4.b
Elek Bercel 4.b
Szikra Dániel 4.b
Domokos Botond 4.a
Varga Dorottya 4.a
Vígh Borbála 6.b
Putz Dóra 7.a

Szinkron korcsolya országos bajnokság, Mátyásföld,

2023.01.13-15.

Varga Dorottya 4.a 2. hely
Vígh Borbála 6.b
Putz Dóra 7.a

Úszó Diák Olimpia

50 m pillangó

100 m mell

2023. 02. 04.

Szilágyi Hanna Sára 7.a

3.hely

4.hely

Bolyai természettudományi csapatverseny országos döntő

2023. február

Tényi Ákos

Apostol Csongor

Gerencsér Zalán

6.a 10.hely

Tankerületi idegennyelvi (német) versenyek

7. évfolyam

2023. február

Károly Szille 7.a 2.hely
Princzing Botond 7.c 5.hely
Bojszkó Bence 7.c 7. hely

Tankerületi idegennyelvi (német) versenyek

8. évfolyam

2023. február

Tóth Regina 8.a 1.hely
Halmágyi Csenge 8.a 6.hely
Pataki Zselyke 8.a 8.hely
Sípos Emese 8.a 9.hely

Tankerületi idegennyelvi (angol) versenyek

8. évfolyam

2023. február

Polyecskó-Musa Emma 8.b 3.hely
Bretus Zétény 8.b 4.hely
Juhász Balázs 8.b 5.hely

Bolyai természettudományos csapatverseny

2023. március

Kaáli Szonja, Kovács Villő, Sasvári Borbála, Szloszjár Lilla 7.b

országos

2. hely

„Biblia – a világ legolvasottabb könyve” országos projektverseny, 2023. március 01. Tóth Sámuel 6.a 5. hely
Szikra Anna 6.a 9. hely
Szikra Rita 7.c 9. hely

Csalogány Népdaléneklési verseny.

2023.03.31.

Andrásfalvy Angéla 8.b

Kiemelt arany,

„Az év csalogánya”

XXVI. Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírás verseny első fordulója

Paróczai Borbála

5.a

I. hely

Kozma Attila

5.b

II. hely

Kovács Lili

5.b

III. hely

Gerencsér Zalán

6.a

I. hely

Nagy Dorka

6.a

II. hely

Apostol Csongor

6.a

III. hely

Kaáli Szonja

7.b

I. hely

Pacsuta Luca Dóra

7.b

II. hely

Fehér Zsófia

7.a

III. hely

Tóth Regina

8.a

I. hely

Halmágyi Csenge

8.a

II. hely

Bunda Zoé

8.a

III. hely

Kaán Károly XXI. Országos Természet- és Környezetismereti Verseny Dombai Rita 5.a

megyei

III. hely

Tankerületi német nyelvi verseny

5. évfolyam

Paróczai Borbála 5.a 6. hely
Horváth Barnabás Hunor 5.a 7. hely
Lakner Anna 5.a 8. hely
Tóth László Barnabás 5.a 14. hely

Tankerületi német nyelvi verseny

6. évfolyam

Apostol Csongor 6.a 1. hely
Nagy Dorka 6.a 2. hely
Lakner Rebeka 6.a 3. hely
Gelencsér Zalán 6.a 4. hely

Tankerületi angol nyelvi verseny

5. évfolyam

Tóth Enikő 5.b 6. hely
Kozma Attila 5.b 11. hely

Kőszegi Kevin

5.b

13. hely

Tankerületi angol nyelvi verseny

6. évfolyam

Südi Norina

6.b

8. hely

Balogh Elizabeth Mária

6.b

10. hely

Cser Antónia

6.b

12. hely

Kisiskolák Tankerületi Matematika Versenye

Domokos Márton

4.a

3. hely

Szent László-kupa egyházmegyei labdarúgó bajnokság – II.korcsoport

Bicske,

2023.április 25.

Domokos Botond Szikra Dániel

Farkas Dávid

Rajcsányi Márton

Bartalis Zalán

Elek Bercel

Tényi Ádám

4.a,b

3. hely

Diákolimpia – légpuska Pest megyei döntő

2023. április

Varga Tímea

7.c

1. hely

Diákolimpia – légpisztoly Pest megyei döntő

2023. április

Varga Tímea

7.c

2. hely

Varga Viktória

4.a

3. hely

Egyházmegyei labdarúgó torna – III. korcsoport

Piliscsaba,

2023.április 28.

Póth Ádám

Tényi Ákos

László Ádám

Kovács Bálint

Kovácsovics Zétény

Nagy Máté

Gulyás Dominik

Szeder Benedek

6.b

3. hely

Tényi Gergő

6.a

Egyházmegyei rajzverseny

Ráckeve,

2023. április 28.

Tóbiás Lívia

2.a

1. hely

Horváth Helka

3.a

3. hely

Fehér Szófia Dalma

4.a

különdíj

Juhász Fanni

5.b

2. hely

Pitter Klára Anna

7.b

1. hely

Budapesti Atlétikai Bajnokság

2023. április 29.

Bartha Emília

6.b

1. hely

Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny megyei döntő

2023. április

Szloszjár Lilla Róza

7.b

2. hely

Tóth Regina

8.a

3. hely

Kaáli Szonja

7.b

3. hely

Pup Jázmin

8.a

5. hely

Kovács Villő Veronika

7.b

8. hely

Harmatcsepp olvasás-szövegértés verseny

Országos döntő

2023. május

Hesz Sára Lujza

3.a

2. hely

A 2021-2022-es tanév tantárgyi versenyeinek eredményei

Verseny megnevezése Tanuló neve Osztály Helyezés
11. Országos LÜK (Logika Ügyesség Kitartás) verseny
2021.09.10.
Gerencsér Zalán 5.a II.
Országos Diákolimpia Pest Megyei körzeti fordulója, futsal, VI. korcsoport, 2021.10.14.

Burkódi Kristóf

Mikó Márk

Szijártó Zoltán

Tóth-Móritz Péter

Vadkerti Nándor

11.a V.

Majer Ádám

Polgár Csongor

12.a
Szent Erzsébet Környezetvédelem – Természetismeret verseny, Mór, 2021.11.18.

Fabinyi Huba

Pup Jázmin

Nyárs Miklós

6.a

7.a

8.b

IV.
Szent Erzsébet Mesemondó verseny, Mór, 2021.11.18. Fábián Lara 3.a
VMG – kémia verseny, Érd, 2021.11.18.

Mohácsi Panna

Szopkó Lívia

Kovács Jolán

Béres Gergő

8.b

8.a

8.a

8.b

I.

II.

III.

IV.

A 2020/2021-es tanév tantárgyi versenyeinek eredményei

Verseny megnevezése Tanuló neve Osztály Helyezés
10. Országos LÜK (Logika Ügyesség Kitartás) verseny
2020.09.11.
Gerencsér Zalán 4.a II.
Sose Volt Vers Nap
Országos versmondó verseny
Szekszárd
2020.10.17.
Csillag Zsanett  11.a  BRONZ
minősítés
„Hogyan képzeled el Istent?”
Ars Sacra gyermekrajzpályázat
2020.09.15.
Sike Sarolta 4.b  I.
VIII. Aquatic-Cewe Kupa, országos szinkronúszó verseny
2020.11.28
Sipos Emese, Halmágyi Csenge 5.a III.
Delfin Regionális Bajnokság
2020.12.04-06.
Rácz Bálint  5.c 50 m gyorsúszás: II. hely
100 m mellúszás: I. hely
100 m gyorsúszás: II. hely
50 m gyorsváltó: I. hely
Dudás Zsigmond  3.a 100 m fiú gyors VI. hely
FINA Gyerek Csapat Kűr Versenyszám
szinkronúszás
Budapest
2020.11.28-29.
Szilágyi Hanna Sára 5.a III.
PénzOkos Kupa Junior verseny
2021.04.12.
Sike Emőke, Farkas Milán, Sasvári Áron  6.b XIV-XX.
XXIV. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2. fordulója
2021.05.06.
Pacsuta Luca Dóra 5.a V.
Tóth Regina 6.a III.
Varga Tamás országos matematika verseny Auer Sára 7.b  LXXIX.
Dugonics András matematika verseny
országos döntő
Auer Sára 7.b  IX.
Katolikus iskolák Takáts Sándor Országos versenye Csurgay Melinda, Estók Norina, Hesz Diana Leila 7.b XXXIII.
Érdligeti rajzverseny Nagy Dalma 4.a III.
Kenguru Matematika Verseny

Horváth Simon

 

3.a Pest megyei: III.
Országos: XXVII.
Ligeti Lurkó Literatúra szépirodalmi verseny

Dózsa Boglárka, Csomor Kata

4.b I.

Gerencsér Zalán, Horváth Miron

4.a